OSIĄGNIJ Z NAMI SUKCES!

Chcesz otworzyć własną lodziarnię?
Czekasz na doskonałą okazję do założenia własnej firmy i otwarcia franczyzowej kawiarni?
Dołącz do nas!

Katanè oferuje możliwość otwarcia kawiarni-lodziarni w ramach franczyzy, w której można podawać świeże lody produkowany codziennie.
Celem jest szybkie przeniesienie tajemnic i umiejętności niezbędnych do pracy zgodnie z wysokimi standardami jakości, które sprawiają, że Katanè gelato siciliano jest wyjątkową i prestiżową marką. Nie wymagamy określonego doświadczenia i wiedzy specjalistycznej w tym sektorze. Oczekujemy od Ciebie energii i chęci pracy w interesującym i ciągle rozwijającym się sektorze.

Co możemy Ci zaoferować?

UNIKATOWE PRZEPISY, 9 lat na polskim rynku, zarejestrowany znak towary, biznes przez cały rok, wysokiej jakości produkty z Włoch, bezpłatne szkolenia w Polsce oraz Włoszech, rabaty u włoskich producentów na oryginalne produkty sięgające do 60% – to tylko krótki zakres tego co możemy państwu przekazać. W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji związanych z otwarciem swojej lodziarni w oparciu o naszą ofertę franczyzową – zapraszamy do kontaktu.